fbpx

LISTA STARTOWA

Po wypełnieniu formularza, opłaceniu startu i komunikacie o poprawnym zapisaniu się, przesłaliśmy do Ciebie wiadomość mailową – oznacza to, że stałeś się uczestnikiem RUN2HEL!

Każde zgłoszenie sprawdzamy pod kątem poprawności wypełnienia danych i przypisania do odpowiedniej kategorii, dlatego Lista Startowa jest aktualizowana z opóźnieniem (nie trwa to dłużej niż kilkadziesiąt minut – prosimy o cierpliwość).

Jeżeli nie znajdziesz swoich danych wśród Zgłoszonych na Bieg po upływie wskazanego wyżej czasu lub wymagają one poprawienia – skontaktuj się z nami na: kontakt@run2hel.pl


Lista Uczestników Run2Hel 2021

Nr Nazwisko i ImięKategoria Wiekowa&PłećDystansNazwa Drużyny w Sztafecie
1Damian Tomasz30-39 MULTRA +80x
2Todek MartaK (K)SZTAFETA 4x20+Power Rangegirls
3Mendyka MagdalenaK (K)SZTAFETA 4x20+Power Rangegirls
4Przybysz KatarzynaK (K)SZTAFETA 4x20+Power Rangegirls
5Derda IzabelaK (K)SZTAFETA 4x20+Power Rangegirls
6Wąsek Karolina18-29 KULTRA +80x
7Gawłowicz Piotr50-59 MMARATON+x
8Wójcik Bartłomiej30-39 MMARATON+x
9Błajszczak Karol40-49 MULTRA +80x
10Błajszczak Paweł40-49 MULTRA +80x
11Chorzępa Mariusz40-49 MULTRA +80x
12Geppert Jakub30-39 MULTRA +80x
13Walac Jacek30-39 MMARATON+x
14Sowa-Okrasa Sylwia40-49 KMARATON+x
15Rowicki JarosławM (Mx)SZTAFETA 4x20+Leśny Cross
16Siepioła CezaryM (Mx)SZTAFETA 4x20+Leśny Cross
17Palowska JoannaK (Mx)SZTAFETA 4x20+Leśny Cross
18Rafalski EliaszM (Mx)SZTAFETA 4x20+Leśny Cross
19Król TomaszM (Mx)SZTAFETA 4x20+Run4Fun
20Król MagdalenaK (Mx)SZTAFETA 4x20+Run4Fun
21Kowalski ŁukaszM (Mx)SZTAFETA 4x20+Run4Fun
22Gawroński MichałM (Mx)SZTAFETA 4x20+Run4Fun
23Grzywacz Karol30-39 MULTRA +80x
24Skomorowska Monika40-49 KULTRA +80x
25Wroński-Tusik Mateusz40-49 MMARATON+x
26Milczarek Marcin30-39 MMARATON+x
27Milczarek Magdalena30-39 KMARATON+x
28Mantaj Agnieszka40-49 KULTRA +80x
29Lis Sławomir50-59 MULTRA +80x
30Elmiś Grzegorz40-49 MULTRA +80x
31Doering Natalia40-49 KMARATON+x
32Wójtowicz Paweł40-49 MMARATON+x
33Siwiak Filip18-29 MMARATON+x
34Buczak-Kłosowska Karolina30-39 KULTRA +80x
35Kmiecik Mirosław40-49 MULTRA +80x
36Łak Tomasz40-49 MULTRA +80x
37Przydatek PrzemysławM (Mx)SZTAFETA 4x20+Drużyna Orzecha Żyrardów
38Matysiak PawełM (Mx)SZTAFETA 4x20+Drużyna Orzecha Żyrardów
39Olesiński PiotrM (Mx)SZTAFETA 4x20+Drużyna Orzecha Żyrardów
40Fila MonikaK (Mx)SZTAFETA 4x20+Drużyna Orzecha Żyrardów
41Kwiatkowska Iska30-39 KMARATON+x
42Segin Marcin40-49 MULTRA +80x
43Owczarek Katarzyna40-49 KMARATON+x
44Owczarek Jacek40-49 MMARATON+x
45Cichocki Tomasz30-39 MMARATON+x
46Nowak Robert50-59 MULTRA +80x
47Pragnąca Milena40-49 KULTRA +80x
48Graczykowski Jakub30-39 MULTRA +80x
49Woś Łukasz40-49 MULTRA +80x
50Kunka Piotr30-39 MMARATON+x
51Kosiorek Adam40-49 MULTRA +80x
52Oseńko AdamM (M)SZTAFETA 4x20+BusPrestige
53Konieczki DariuszM (M)SZTAFETA 4x20+BusPrestige
54Żebrowski PiotrM (M)SZTAFETA 4x20+BusPrestige
55Jakusz PrzemysławM (M)SZTAFETA 4x20+BusPrestige
56Filipowicz Wojciech40-49 MMARATON+x
57Filipowicz Joanna40-49 KULTRA +80x
58Kaniewski Michał18-29 MULTRA +80x
59Grabowski MichałMSZTAFETA 4x20+WilkiPółnocy
60Pałdyna MateuszMSZTAFETA 4x20+WilkiPółnocy
61--SZTAFETA 4x20+WilkiPółnocy
62--SZTAFETA 4x20+WilkiPółnocy
63Chybowski Jarek40-49 MULTRA +80x
64Daszczyński Adam40-49 MULTRA +80x
65----
66Mroczkiewicz Klaudia40-49 KMARATON+x
67Kuśnierek Maksymilian40-49 MMARATON+x
68Pryk Marcin30-39 MMARATON+x
69Dorota Szymon30-39 MULTRA +80x
70Ruta Maciej40-49 MMARATON+x
71Babiak Bartosz30-39 MMARATON+x
72Roman Krzysztof40-49 MULTRA +80x
73Siemiątkowski Arkadiusz30-39 M ULTRA +80x
74----
75Zielińska KatarzynaK (Mx)SZTAFETA 4x20+Fistachowe Wiedźmy
76Piorunek EwaK (Mx)SZTAFETA 4x20+Fistachowe Wiedźmy
77Rado KatarzynaK (Mx)SZTAFETA 4x20+Fistachowe Wiedźmy
78Sroka MaciejM (Mx)SZTAFETA 4x20+Fistachowe Wiedźmy
79Wąż Mariusz40-49 MULTRA +80x
80Smorawski Ireneusz30-39 MMARATON+x
81-----
82Cieśla Patryk30-39 MULTRA +80x
83Wirkus Piotr30-39 MULTRA +80x
84Szynawa Marcin40-49 MULTRA +80x
85Kowalikowski Radek18-29 MULTRA +80x
86Jarzębski Grzegorz40-49 MMARATON+x
87Kwiatkowski Marcin40-49 MULTRA +80x
88Adamski Piotr40-49 MMARATON+x
89Sęk Michał30-39 MULTRA +80x
90Grzech Grzegorz50-59 MULTRA +80x
91Mikołajczyk Robert40-49 MMARATON+x
92Krupa Jarosław50-59 MMARATON+x
93Zakrzewski Maciej40-49 MULTRA +80x
94Kuźniar Wojciech30-39 MMARATON+x
95Szulwach Paweł 40-49 MULTRA +80x
96Kutyła Marek30-39 MULTRA +80x
97Halman Krzysztof40-49 MULTRA +80x
98Malińska Natalia30-39 KMARATON+x
99----x
100----x
101----x
102----x
103Dorczuk Agata30-39 KULTRA +80x
104Bruszewska-Głombiowska Monika40-49 KMARATON+x
105Nojman Rafał30-39 MULTRA +80x
106Ihnatowicz Ola40-49 KULTRA +80x
107Litwin Piotr40-49 MULTRA +80x
108Suzdorf Adrian30-39 MMARATON+x
109Duplicka Adriana30-39 KMARATON+x
110Zagański Cezary40-49 MMARATON+x
111Oleksak Grzegorz30-39 MULTRA +80x
112Małachowski Mariusz40-49 MULTRA +80x
113Wiktorek Dariusz40-49 M MARATON+x
114Kordacka Agnieszka30-39 KULTRA +80x
115Śliwińska Katarzyna40-49 KULTRA +80x
116Modrzejewski PiotrM (Mx)SZTAFETA 4x20+MODIW Sport Group
117Potasz AndrzejM (Mx)SZTAFETA 4x20+MODIW Sport Group
118Tarczyńska HalinaK (Mx)SZTAFETA 4x20+MODIW Sport Group
119Prykiel MonikaK (Mx)SZTAFETA 4x20+MODIW Sport Group
120Szadkowski Jacek40-49 MULTRA +80x
121Karczewski Grzegorz50-59 MULTRA +80x
122Wnorowski Stefan40-49 MMARATON+x
123Panek Damian18-29 MMARATON+x
124Skarbek Angelika18-29 KMARATON+x
125Guzowski PiotrMSZTAFETA 4x20+BGS Iława
126Guzowski PawełMSZTAFETA 4x20+BGS Iława
127Zięba MariuszMSZTAFETA 4x20+BGS Iława
128--SZTAFETA 4x20+BGS Iława
129Tomeczkowski Paweł30-39 MMARATON+CASTORAMA RUMIA/AGATA TEAM
130Gniotyński Jerzy50-59 MMARATON+CASTORAMA RUMIA
131Łuchniak Zbigniew40-49 MMARATON+CASTORAMA RUMIA/TOMI&ZBI
132Owczarzak Filip30-39 MULTRA +80x
133Małachowski Sebastian40-49 MULTRA +80x
134Wojtasik Andrzej40-49 MULTRA +80 x