fbpx

O NAS

W 2023 ponownie ruszymy na szlak Biegu, którego historia zaczęła się w 2020 roku. Część Biegaczy pamięta też, że wzdłuż Zatoki, z Gdyni prowadzona była na Hel trasa innego biegu, który nie przetrwał próby czasu. My pomimo trudności przetrwaliśmy i kontynuujemy zmagania na trasie jednego z bardziej klimatycznych Biegów.

DLACZEGO RUN2HEL?

Zdecydowaliśmy się zorganizować ten bieg, bo brakowało nam eventu, na którym występują warunki dla doświadczonych „ULTRASÓW”, jak i początkujących biegaczy dystansu Ultra, którzy w bezpiecznych warunkach będą mogli podjąć to wyzwanie. Po dobrym odbiorze Eventu w 2022 roku, postanowiliśmy dotrzymać obietnic i przygotować się ponownie do rywalizacji w 2023 roku.

Skupiamy się na zapewnieniu świetnych widoków, a także szczególnej obsłudze biegu. Naszym celem jest pokazanie wszystkich walorów Regionu Półwyspu Helskiego. Zabierzemy Cię w podróż, rozpoczynając od miejscowości Kosakowo, które jest świetnym technicznym zapleczem dla wielu dyscyplin sportowych, aż po Hel (więcej o trasie głównego Biegu Run2Hel przeczytasz tu), który dzisiaj ma o wiele więcej do zaoferowania niż przed laty, co postaramy się udowodnić.

Nie zapomnieliśmy też o Maratończykach, którzy chcieliby przebyć ten Królewski Dystans w bardziej kameralnym gronie, ale też w warunkach atrakcyjniejszych od blokowisk i centrum miasta (zobacz jak wygląda Dystans MARATON+).

Zmianą w 2023 roku jest to, że zdecydowaliśmy o wycofaniu Sztafety, jako kategorii rywalizacji, skupiając się na Dystansie solo na odcinkach Ultra i Maraton.

NIE MOŻE CIEBIE ZABRAKNĄĆ, BO:

W Helu czekać Cię będzie niesamowita kibicowska rodzina, która wynagrodzi włożony wysiłek. Ponadto naszym podstawowym założeniem jest WYSOKI STANDARD.

Dlatego dołożymy starań, by każdy szczegół, który powinniśmy zaopiekować, w efekcie podniósł poziom biegowej rywalizacji.

Wyciągając wnioski z dotychczasowych uwag – postanowiliśmy zadbać o zgłoszone nam zmiany, od monitoringu trasy, jej oznaczeń po lepszą organizację na mecie, więc w 2023 roku będziesz bardzo mile zaskoczony.

Zatem wychodząc na przeciw tym potrzebom, stworzymy warunki do PRZYJAZNEJ ATMOSFERY I WYPOCZYNKU W WYJĄTKOWYM OTOCZENIU.

ZABIERZ ZE SOBĄ RODZINĘ NA MAJÓWKĘ! Tak jest – od godzin południowych Twoja rodzina może na Ciebie czekać w Helu. Najszybszych „Ultrasów” i Maratończyków, będziemy witać w okolicy godziny 12.00/13.00.

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ – DWA SŁOWA O NAS SAMYCH

Za każdą inicjatywą stoją ludzie. Powinniśmy lepiej się poznać, żebyś mógł ze spokojem sumienia stwierdzić: „to są goście, którzy znają się na tym – mogę im zaufać”.

W 2023 Bieg przygotowywać będzie, obecny na jednym z punktów Wolontariusz Adrian Domański, który służył dobrym słowem, uśmiechem i odradzającymi zmęczone mięśnie masażami. Jego rolą będzie przejęcie części zadań organizacyjnych w trakcie wydarzenia, a także w ramach działań koordynacyjnych.

Ja nazywam się Tomasz Damian i jestem współorganizatorem Biegu RUN2HEL. Odpowiadam za całą resztę tego, co wiąże się z przygotowaniami i przebiegiem tej imprezy.

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ NASZE DANE KONTAKTOWE

Adres mailowy: kontakt@run2hel.pl

Organizator Wydarzenia, CEO WILD CREW Sp. z o.o.: Tomasz Damian, tel. 607099190 – odpowiem na wszystkie pytania i służę pomocą każdego dnia.

Koordynator, Współorganizator Wydarzenia: Adrian Domański.

Jak widzisz sport może pchać nas do podejmowania różnych wyzwań. PASJA TO NAJLEPSZY MOTYWATOR.

Do zobaczenia na miejscu – przekonaj się, że warto wziąć udział i zapisz się już dziś!