fbpx

TABELA Z 2022

Tabela wyników i klasyfikacji ULTRA – Zawodnicy i Zawodniczki (tylko osoby, które dotarły na Metę):

Lp.NAZWISKO ImięKategoriaK/MNr startowyCZASOPENKM
1RAJKOWSKI Damian30-39M19:40:0222 18
2CIEŚLA Patryk30-39M210:30:1431 25
3KŁOSEK Jacek30-39M310:28:1728 22
4WESOŁOWSKI Paweł30-39M49:44:4923 19
5KULCZYK Ewa30-39K58:07:4382 
6SĘK Michał30-39M69:01:3512 9
7SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz30-39M79:23:1718 14
8NOJMAN Rafał30-39M86:36:071 1
9ANDRZEJCZYK Aneta30-39K910:22:54276 
10KORDACKA Agnieszka30-39K109:08:27154 
12RULAK Jerzy40-49M1210:38:4733 27
13KUTYŁA Marek40-49M1311:00:0034 28
14PIEKARSKI Arek40-49M1410:28:1729 23
15OWCZAREK Filip40-49M159:03:3214 11
16CHOROSTKOWSKI Maciej40-49M169:08:4116 12
17HALMAN Krzysztof40-49M17wypadł35 29
18SEGIN Marcin40-49M189:23:1517 13
21KULCZYK Marcin40-49M216:48:402 2
22BOROWIAK Piotr40-49M2210:28:1730 24
23KOZŁOWSKA Karolina40-49K238:45:02103 
24SZULWACH Paweł40-49M249:02:1513 10
26PYSZ Grzegorz40-49M267:36:033 3
27SZYNWELSKI Tomasz40-49M278:02:397 6
28MATUSIAK Bartłomiej40-49M289:33:4720 16
29LEWANDOWSKA Marlena40-49K297:50:0451 
30ZAKRZEWSKI Maciej40-49M307:36:054 4
31KOSIOREK Adam50-59M317:57:486 5
32WĄŻ Mariusz50-59M329:47:5525 21
33RECLIK Jacek50-59M339:28:2319 15
34ŚLIWIŃSKA Katarzyna50-59K349:47:59265 
35KLEWEK Jan50-59M358:28:259 7
36GRZECH Grzegorz50-59M368:45:0211 8
37KARCZEWSKI Grzegorz50-59M379:45:4624 20
38LIS Sławomir50-59M3810:38:3732 26
39KRÓL Maciej50-59M399:33:4721 17

Tabela wyników i klasyfikacji MARATON – Zawodnicy i Zawodniczki (tylko osoby, które dotarły na Metę):

Lp.NAZWISKO ImięKategoriaK/MNr startowyCZASOPENKM
1WOLAK Paweł18-29M405:28:5131 20
2PANEK Damian18-29M415:01:5922 14
3DANIELEWICZ Michał18-29M424:55:0419 13
4LACHOWICZ Izabela18-29K435:10:362911 
5MILCZAREK Magdalena30-39K443:58:2251 
6KUŹNIAR Wojciech30-39M453:51:204 4
7DERDA Piotr30-39M464:23:179 7
8OWCZAREK Jacek40-49M474:29:4510 8
9KUNKA Piotr30-39M485:31:0532 21
10BABIAK Bartosz30-39M495:06:5225 17
12TUSZYŃSKA Barbara30-39K514:39:58145 
13REDKIEWICZ Agnieszka30-39K524:58:56207 
15BIENIASZEWSKI Marcin30-39M545:38:1533 22
16BUREK Juliusz30-39M554:45:3316 11
17TOMECZKOWSKI Paweł30-39M563:32:291 1
19BUDZISZ Rafał30-39M585:13:3030 19
20MILCZAREK Marcin40-49M595:02:1823 15
21SZUBERT-WALENCZAK Magdalena40-49K604:34:23124 
22OWCZAREK Katarzyna40-49K614:29:45113 
23ŁUCHNIAK Zbigniew40-49M624:42:3915 10
24MIKOŁAJCZYK Robert40-49M633:42:443 3
25GABRUŚ Iwona40-49K645:10:362810 
26KOPACZEWSKI Marcin40-49M655:08:1526 18
27KOPACZEWSKA Agnieszka40-49K665:08:15279 
28MROTEK Katarzyna40-49K674:49:19186 
29MROTEK Michał40-49M683:58:426 5
30KANIGOWSKI Grzegorz40-49M694:34:2313 9
31BORÓWKA Ryszard40-49M703:38:462 2
32HERMAN Krystiana40-49K714:22:4782 
33HERMAN Jacek40-49M725:03:5824 16
35RZEZAK Aleksandra40-49K745:00:58218 
38KRUPA Jarosław50-59M774:00:537 6
39KULESZA Grzegorz50-59M786:11:0734 23
40KMIECIK Mirosław40-49M794:45:5917 12

Sztafeta Męska

Czas dotarcia totalSZTAFETA MĘSKANazwa TeamuNumery startowe
 11:59WYGANOWSKI KonradHELL’S RUNNERS100
 11:59 WOJEWODA MarcinHELL’S RUNNERS100
 11:59 ZALEWSKI KarolHELL’S RUNNERS100
 11:59 KUROPATWA ŁukaszHELL’S RUNNERS100