fbpx

ZACZNIJ BIEGAĆ ULTRA! – PODCAST: O!BIEGANIU

Dla większości osób, które poszukują nowych wyzwań dla siebie, udział w biegu na dłuższym dystansie to świetne rozwiązanie. Zaraz po podjęciu decyzji o chęci udziału, pojawia się pytanie CZY JESTEM PRZYGOTOWANA/PRZYGOTOWANY NA ULTRA?

Postanowiliśmy udzielić odpowiedzi na to pytanie, a nawet przygotowaliśmy rozwiązanie. Za pośrednictwem naszym mediów oraz W KAŻDYM MOŻLIWYM MIEJSCU, ZNAJDZIESZ NASZE WPISY, AUDYCJE I OPRACOWANIA, które będą dotyczyły przygotowań do biegów na dłuższym dystansie.

Chcemy przekazać Ci wiedzę oraz podzielić się doświadczeniem, by w sposób odpowiedzialny i bezpieczny przeprowadzić Cię przez ten kolejny krok w bieganiu. Dzięki temu, niezależnie od tego CZY NA MIARĘ TWOICH MOŻLIWOŚCI WYZWANIEM BĘDZIE DYSTANS MARATON+, CZY DYSTANS ULTRA +80KM, otrzymasz wsparcie by nie tylko podjąć to wyzwanie, ale też je ukończyć i się nie zrazić.

Poniżej znajdziesz odcinki Podcastu, który możesz wykorzystać jako inspirację do treningów.

Goście tego podcastu mają różne doświadczenie w bieganiu, ale łączy ich jedno – podejmują wyzwania i osiągają rezultaty. Rozmawiamy o przygotowaniach do biegu, przygodach z bieganiem i o tym, co daje pasja do tego sportu. Czasami jest ciężko, nie tylko z uwagi na dystans. #tuzaczynasieultra

ZOBACZ JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TRASA ULTRA +80KM / MARATONU+

________________

#run2hel #run to hel # ultra hel #hel #bieganie #run #jak biegać ultra #bieganie trailowe #trail #run to hell #gotohell #run2hel